12'li Erkek Kışlık Bambu Çorap 200 Daha büyük görüntüle

12'li Erkek Kışlık Bambu Çorap 200

Yeni ürün

4989 Adet

145,00 TL

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Bilgi kartı

Bambu %55
Pamuk %23
Polyamid %20
Elasthan %2

Daha fazla bilgi

12'li Erkek Kışlık Bambu Çorap 200

Bambu çorabın avantajlarından yararlanmak isteyen beyler için ideal bir toptan çorap paketi olan 12'li Erkek Kışlık Bambu Çorap 200’ü tercih ederek farklı renk ve desenlerde bambu çorapların her an elinizin altında bulmasının avantajını yaşayın. Günlük giysinize göre hızlıca çorap seçimi yapabileceğiniz bu paket, aynı zamanda fiyat avantajı da içeriyor.

Bambu iplikleri ince yapılarına karşın, yüksek bir yıpranmaya direnci gösterir. İnce iplik yapısı sayesinde sıkmayan konforlu bir kullanım sunarken, dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Çorapların güçlendirilmiş taban yapıları da dayanıklılıklarını artırıyor.

Anti bakteriyel özelliği nedeniyle gerçek anlamda sağlık dostu olan bambu çoraplar, tüm dünyada bilinçli tüketiciler ve sağlığına özen gösteren her yaştan insan tarafında son dönemde en yoğun olarak tercih ediliyor.

Beyler günlük hayatta kapalı mekânlarda uzun vakitler geçiriyorlar, bir yerden bir yere ulaşım sırasında da uzun süreler hareket halinde bulunabiliyorlar. Benzersiz ter emme kapasitesi, antibakteriyal özelliği ve nefes alan dokusuyla bambu çoraplar günümüz yaşam şartları için ideal bir seçim niteliği taşıyor.

Bu çorap seçkisine dâhil olan modeller; farklı renk ve desenleri sayesinde beylerin tüm giysileriyle, gerek resmi gerek spor tarzlarıyla uyumlu şekilde kullanabilecekleri alternatifler içeriyor. İster klasik siyah çorap tercih edin, ister farklı renk tonlarında ve desenlerde çorapları beğenin, bu çorap paketi beklentilerinize cevap verirken, monoton seçimlerden uzak kalmanızı kolaylaştıran çeşitlilik içeriyor.

İdeal bilek sıkılığı sunan 12'li Erkek Kışlık Bambu Çorap 200 paketindeki çoraplar sayesinde, beyler sıkıntısız bir şekilde hareket etmenin ve konforun avantajlarını yaşıyorlar. 

aynı kategoride bulunan diğer 9 ürün: