6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap 240 Daha büyük görüntüle

6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap 240

Yeni ürün

4992 Adet

75,00 TL

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Bilgi kartı

Bambu %55
Pamuk %23
Polyamid %20
Elasthan %2

Daha fazla bilgi

ERKEK KIŞLIK BAMBU ÇORAP

Kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutma ihtiyacımız artar. Bunla birlikte zamanımızın çoğu kapalı sıcak mekânlarda geçtiği için, aynı zamanda bunaltmayan ferah bir çoraba ihtiyaç duyarız. 6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap 240 paketi, bu iki beklentiyi de aynı anda karşılayan farklı desen alternatifindeki çoraplar içeriyor.

Burun kısımları dikişsiz olan çoraplar bu sayede daha estetik bir kullanım sunuyor. Erkeklerin o günkü giysi kombinleriyle uyumlu bir çorabı aralarından rahatça seçebilecekleri, 6 şık alternatiften oluşan paket; kış mevsimi için ideal bir çorap kombinasyonu niteliği taşıyor. Paket dâhilindeki çoraplar ayrıca, ter emen ve nefes alabilen yapısılarıyla her mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sıkmayan lastik yapısıyla rahatlık ve hareket serbestliği de sunan çorapların her biri, bambunun ekstra konforlu yüzey hissi sayesinde, günlük hayatın koşuşturmacası içinde ayağınız için gerçek bir çift dost niteliği taşıyor.

En ince ayrıntılarında bile bambu elyafı pürüzsüz bir yüzey yapısına sahiptir. Bu yönüyle insan tenine en nazik şekilde, tahriş etmeden temas eden bambu lifleri, paket dâhindeki çorapların sağladığı rahatlığın ve sağlığın ana nedenini oluşturuyor. Bu özelliğiyle alerjik ciltler için ideal bir seçim olan 6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap 240 dâhilindeki çoraplar, bambunun özgün dokusu sayesinde sıcak havalarda serinlik, soğuk havalarda ise normal çoraplara göre ekstra bir sıcaklık sağlıyor.

Çorapların ana materyalini bambu oluşturuyor (%55). %23 pamuk ile kombine edilen kumaş kompozisyonuna, %20 polyamid ve %2 elastan da eklenmiş bulunuyor. Bu iplik kombinasyonu ürünlerin kullanıcılarına ferah bir kullanım sunarken, kış mevsimi için ihtiyaç duyulan sıcaklığı da sağlıyor.

aynı kategoride bulunan diğer 9 ürün: