6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap - 4 Daha büyük görüntüle

6'lı Erkek Kışlık Bambu Çorap 243

Yeni ürün

4991 Adet

75,00 TL

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Bilgi kartı

Bambu %55
Pamuk %23
Polyamid %20
Elasthan %2

Daha fazla bilgi

Erkek Kışlık Bambu Çorap 243

 

Gerek rahatlığımız gerek sağlığımız için önemli fonksiyonları olan çoraplar, gün boyunca vücudumuzun yükünü taşırlar. Şıklığımızı tamamlar, tarzımızın bir parçasını oluştururlar. Beyler 6’lı bambu kışlık çorap paketini tercih ederek, günlük giysilerine göre seçebilecekleri sağlıklı ve konforlu çoraplara sahip olacaklar.

 

Nefes alan kumaş yapısıyla bambu çoraplar beylerin günü yorulmadan ve terlemeden devam ettirmelerine yardım eder. Bambunun benzersiz nem tutma kapasitesi ve antibakteriyel yapısı ayak sağlığını destelerken, çorabın konforlu kullanımını katkı sunar.

 

Doğal materyallerden üretilen tekstil ürünleri sağlığınız ve rahatlığınız için önemlidir.  Bambu çorap ise sağlığınız ve konforunuz için taşıdıkları faydalarla diğer doğal materyalleri kıskandıracak niteliktedir. Nefes alma, ter emme ve antimikroyebiyel özellikleri yanında, bambu oldukça yumuşak bir materyaldir. Bu yönüyle de diğer çoraplara kıyasla oldukça konforlu bir kullanım özelliğine sahiptir.

 

Bambu elyafı mikroskobik düzeyde incelendiğinde pürüzsüz yuvarlaklığıyla dikkat çeker. Pürüzsüz yüzeyi deriyi tahriş etmeyen yapısının sırrıdır. Kışlık bambu çoraplar bu yönleriyle alerjisi olan beyler için de ideal bir seçim niteliği taşır.

Bambu çoraplar ayağın soğuk havalarda daha sıcak, sıcak havalarda ise daha serin kalmasına yardım eder. Paket dâhilindeki kışlık çoraplarda ana materyal olan bambu yanında,  ek materyaller de kullanıldı. Doğru oran ve kombinasyonda uygulanan bu kumaş yapısı sayesinde, çoraplar daha yüksek sağlamlık kazanırdı. Güçlendirilen topuk yapılarıyla çorapların dayanımını artırılırken, evde kullanımda daha yüksek yürüyüş konforu sunmaları sağlandı.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: